TNPW120628K0BYEN
MFR.Part #
TNPW120628K0BYEN
JLCPCB Part #
C4303633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS