TNPW120628K0BYEA
MFR.Part #
TNPW120628K0BYEA
JLCPCB Part #
C1728600
Description
-55℃~+155℃ 200V 28kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS