RN732BTTD3360D100
MFR.Part #
RN732BTTD3360D100
JLCPCB Part #
C3996884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS