TNPW120621K0BYEA
MFR.Part #
TNPW120621K0BYEA
JLCPCB Part #
C1728913
Description
-55℃~+155℃ 200V 21kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS