RNC55J2630BRR36
MFR.Part #
RNC55J2630BRR36
JLCPCB Part #
C3564581
Description
-65℃~+175℃ 125mW 263Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors