TNPW120620K0BECN
MFR.Part #
TNPW120620K0BECN
JLCPCB Part #
C4322702
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount