RN60C5110FR36
MFR.Part #
RN60C5110FR36
JLCPCB Part #
C1776107
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors