TNPW12061K62BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW12061K62BYEA
JLCPCB Part #
C3969424
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS