Y47932K57500B0L
MFR.Part #
Y47932K57500B0L
JLCPCB Part #
C1465529
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.575kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors