TNPW120612K4BETY
MFR.Part #
TNPW120612K4BETY
JLCPCB Part #
C1357207
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount