TNPW120612K1BETY
MFR.Part #
TNPW120612K1BETY
JLCPCB Part #
C1357212
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount