TNPW08059K09BXEA
MFR.Part #
TNPW08059K09BXEA
JLCPCB Part #
C1716284
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS