BFC237672622
MFR.Part #
BFC237672622
JLCPCB Part #
C3784199
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS