TNPW08057K50BETY
MFR.Part #
TNPW08057K50BETY
JLCPCB Part #
C1357126
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount