TNPW080575K0BETY
MFR.Part #
TNPW080575K0BETY
JLCPCB Part #
C1357213
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount