TNPW08057K59BETY
MFR.Part #
TNPW08057K59BETY
JLCPCB Part #
C4177331
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount