TNPW08057K06BETY
MFR.Part #
TNPW08057K06BETY
JLCPCB Part #
C4218157
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount