SMBZ5921B-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBZ5921B-M3/52
JLCPCB Part #
C5923880
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
2.5Ω 200uA@5.2V 550mW 6.8V DO-214AA(SMBJ) Zener Diodes ROHS