TNPW08056K04BETY
MFR.Part #
TNPW08056K04BETY
JLCPCB Part #
C1357289
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount