Y163320K0000T0R
MFR.Part #
Y163320K0000T0R
JLCPCB Part #
C4049343
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount