RER70F19R6MC02
MFR.Part #
RER70F19R6MC02
JLCPCB Part #
C1573343
Description
19.6Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance