TNPW080566R5BETA
MFR.Part #
TNPW080566R5BETA
JLCPCB Part #
C1722767
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount