CH0402-10RJFPT
MFR.Part #
CH0402-10RJFPT
JLCPCB Part #
C1850456
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 37V 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS