TNPW08055K49BYEA
MFR.Part #
TNPW08055K49BYEA
JLCPCB Part #
C1723075
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS