TNPW08055K49BXEA
MFR.Part #
TNPW08055K49BXEA
JLCPCB Part #
C4095313
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS