BFC233860822
MFR.Part #
BFC233860822
JLCPCB Part #
C3297564
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 8.2nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS