TNPW080549R9BECN
MFR.Part #
TNPW080549R9BECN
JLCPCB Part #
C1357239
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount