TNPW080549R9BYCN
MFR.Part #
TNPW080549R9BYCN
JLCPCB Part #
C4000076
Description
-55℃~+125℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount