TNPW080549R9BXCN
MFR.Part #
TNPW080549R9BXCN
JLCPCB Part #
C4337594
Description
-55℃~+125℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount