TNPW080549K3BXEN
MFR.Part #
TNPW080549K3BXEN
JLCPCB Part #
C1722686
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS