TNPW080549K9BXEN
MFR.Part #
TNPW080549K9BXEN
JLCPCB Part #
C3989696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS