592D336X06R3S2T12H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
592D336X06R3S2T12H
JLCPCB Part #
C1959774
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 33uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS