TNPW080544R2FHTA
MFR.Part #
TNPW080544R2FHTA
JLCPCB Part #
C2136477
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 44.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount