ERL0739K000GKEB500
MFR.Part #
ERL0739K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3442794
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors