RN55C9650BRSL
MFR.Part #
RN55C9650BRSL
JLCPCB Part #
C1809743
Description
-65℃~+175℃ 125mW 965Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors