TNPW0805402KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805402KBEEN
JLCPCB Part #
C4215985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS