TNPW080540K2BEEN
MFR.Part #
TNPW080540K2BEEN
JLCPCB Part #
C1726803
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS