SA85CAHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA85CAHE3/54
JLCPCB Part #
C3705250
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 137V 1uA 3.6A 500W 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS