TNPW08053K57BXEA
MFR.Part #
TNPW08053K57BXEA
JLCPCB Part #
C3989011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS