TNPW08053K57BYEA
MFR.Part #
TNPW08053K57BYEA
JLCPCB Part #
C1720733
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS