TNPW08053K57BXTA
MFR.Part #
TNPW08053K57BXTA
JLCPCB Part #
C1727016
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount