TNPW080539R0DHEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080539R0DHEA
JLCPCB Part #
C2132032
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS