Y16255K90000Q24R
MFR.Part #
Y16255K90000Q24R
JLCPCB Part #
C4045275
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount