TNPW080538R3BHTA
MFR.Part #
TNPW080538R3BHTA
JLCPCB Part #
C1718656
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount