TNPW080536K5FETA
MFR.Part #
TNPW080536K5FETA
JLCPCB Part #
C2136485
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 36.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount