TNPW120674K1BETY
MFR.Part #
TNPW120674K1BETY
JLCPCB Part #
C4202800
Description
-55℃~+125℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount