TNPW0805365RBEEN
MFR.Part #
TNPW0805365RBEEN
JLCPCB Part #
C1727236
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS