RN50E4531BRSL
MFR.Part #
RN50E4531BRSL
JLCPCB Part #
C1818060
Description
-65℃~+175℃ 4.53kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors