Y16242K20000B9R
MFR.Part #
Y16242K20000B9R
JLCPCB Part #
C4037433
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS