TNPW080534R0BEEA
MFR.Part #
TNPW080534R0BEEA
JLCPCB Part #
C1713093
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS